Sākums / Privātuma politika

Privātuma politika

Kas mēs esam?

Mūsu tīmekļa vietne ir https://jurgensburgagro.com. Par to rūpējas un to uztur Kooperatīvā sabiedrība “JURGENSBURG AGRO”, reģ. Nr. 44103088979, adrese: Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010.

Kontaktinformācija: +371 29768716, ringolds@jurgensburg.com.

Datu apstrāde

Tīmekļa vietnes apmeklēšana un tajā esošo pakalpojumu izmantošana tiek uzskatīta par piekrišanu datu apstrādei atbilstoši šai privātuma politikai. Tīmekļa vietnes apmeklētājs jebkurā laikā var atteikties un atsaukt savu piekrišanu datu apstrādei, sazinoties ar mums. Datu apstrādi veicam un datu aizsardzību nodrošinām atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem datu aizsardzības jomā.

Personas datus iegūstam, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes ērtu lietošanu un uzlabotu lietošanas pieredzi, apstrādājot tādus datus kā IP adrese, pārlūks, apmeklējuma laiks un ilgums, apmeklētās sadaļas u.tml. Lai nodrošinātu pakalpojumu pastāvīgiem mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājiem, sazinātos un sniegtu pielāgotus risinājumus, apstrādājam datus, ko iegūstam ar Jūsu sniegtās informācijas palīdzību, piemēram, kad atstājat savu jautājumu un aizpildāt savu kontaktinformāciju atbilstošajās kontaktformās.

Datu apstrāde notiek līdz attiecīgā nolūka sasniegšanai, t.i. kamēr tiek izmantoti pakalpojumi vai tiek atsaukta piekrišana datu turpmākai apstrādei.

Privātuma politika var tikt atjaunota un mainīta, taču aktuālā versija vienmēr būs pieejama šajā sadaļā.

Tiesības

Jebkurā laikā ir iespējams izmantot šādas ar likumu noteiktas tiesības, lai ietekmētu savu personas datu apstrādi un izmantošanu:

 1. Piekļuves tiesības saviem datiem, kā arī tiesības saņemt datu kopijas;
 2. Tiesības labot neprecīzus datus un informāciju, kas ir nepilnīga;
 3. Tiesības tikt aizmirstam jeb pieprasīt, lai dzēšam visu par Jums pieejamo informāciju;
 4. Tiesības ierobežot datu apstrādi;
 5. Tiesības saņemt informāciju;
 6. Tiesības uz datu pārnesamību;
 7. Tiesības iebilst pret noteiktu personas datu apstrādi, piemēram, mārketinga nolūkos;
 8. Tiesības atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā;
 9. Tiesības atteikties no mārketinga informācijas saņemšanas jebkurā laikā;
 10. Tiesības sazināties ar mums, ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā notiek datu apstrāde, vai vēlaties iesniegt sūdzību, lūgumu vai pieprasījumu.
 11. Tiesības vērsties Datu valsts inspekcijā, ja uzskatāt, ka ir tikušas pārkāptas Jūsu tiesības. Informācija un iesnieguma paraugs pieejams – https://www.dvi.gov.lv/lv/iesniegumu-paraugi

Sīkdatnes (Cookies)

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek izmantotas un saglabātas ierīcē, ar kuru tiek apmeklēta tīmekļa vietne. Tās “atceras” veiktās darbības, iestatījumus un izvēles, lai padarītu ērtāku lietošanu. Izmantojot sīkdatnes, tiek apstrādāti tīmekļa vietnes lietošanas vēstures dati, diagnosticētas problēmas, trūkumi vietnes darbībā, ievākta lietotāja paradumu un pārlūkošanas pieredzes statistika. Visa informācija, ko apkopo pastāvīgās sīkdatnes, ir anonīma un pēc tās nav iespējams personu identificēt. Pārlūkprogrammā iespējams iestatīt visu sīkdatņu noraidīšanu vai brīdinājuma saņemšanu par sīkdatņu instalēšanu, taču šādā gadījumā atsevišķu tīmekļa vietnes sadaļu lietošana var tikt apgrūtināta.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to, kā tās ir iespējams pārvaldīt un izdzēst, varat iegūt: www.aboutcookies.org.

Vairāk informācijas par to, kā pārvaldīt sīkdatnes populārākajās pārlūkprogrammās, atradīsiet: ChromeFirefoxSafari.

Lai uzlabotu vietnes satura kvalitāti, izmantojam uzņēmuma Google Inc. programmas Google Analytics pastāvīgās sīkdatnes (_ga, _gat, _gid). Šīs sīkdatnes sniedz informāciju par vietnes apmeklētāju skaitu, apmeklētākajām sadaļām un vietnē pavadīto laiku.

_ga sīkdatņu mērķis ir unikālo apmeklētāju uzskaite, piešķirot katram nejaušā kārtā ģenerētu identifikatoru, tās uzglabājas divus gadus,
_gat sīkdatņu mērķis ir pieprasījumu biežuma regulēšana, tās glabājas desmit minūtes,
_gid sīkdatnes izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes unikālos apmeklētājus un tās uzglabājas divdesmit četras stundas.

Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā Jūs izmantojat tīmekļa vietni, tiek nosūtīta uz Google Inc. serveriem ārvalstīs (kuri var neatrasties Latvijā vai Eiropas Savienībā) un tur saglabāta.

Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem Google minēto informāciju izmanto, lai izvērtētu, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, un lai sagatavotu pārskatus par apmeklētāju aktivitātēm tīmekļa vietnē.